Sancaktepe
7/24

İletişim

0539 852 03 87

Ofis Taşıma

ev depolama

Selanikli Ofis Taşımacılık

büro nakliyat

Büro Taşımacılık

Selanikli Ofis Taşıma için öncelikle ekspertiz çalışması yapılır. Taşıma işleminden önce dilerseniz etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması yapıldıktan sonra kurumsal taşınma ve profesyonel hizmet için gereken tüm işlemler sırasıyla yapılır. Birbirine benzeyen mobilya ve masalar olur genede ofislerde. Bunların montaj işlemleri uzmanlık gerektiren işlemlerdir. “Etiketle taşı” formülü ile oda oda taşınma ve montaj işlemi yapılır.

Ofis Taşımacılık Paketleme

Ofis taşımacılık için firmamız tüm mobilyaları baloncuklu naylonlar ile paketler. Masa üstü eşyalarınız karton kutulara yerleştirilir ve etiketlenir. Evden Eve Nakliyat da Yapılan paketleme işlemi aynı şekilde burada da yapılır. Nakliyat işleminden sonra eşyalarınız oda oda yerleştirilir.

Neden? Selanikli Ofis Taşımacılık

Nakliyat sektöründe evden eve nakliyat yapan firmalar büro taşımacılık da yapmaktadır. Fakat evden eve taşıma sektöründeki olumsuzlukları duyunca ofis taşıma işini yaptıran müşterilerimiz bu firmalardan uzak durmaya çalışmışlardır. Bir kamyonu üç yada beş bidonu olan bu firmalar kendini nakliyeci sanır ve taşıma günü geldiğinde fiyat farkları müşteriye yansıtılır. Aynı işlem ofis nakliye sinde geçerli olur. Selanikli Ofis Taşımacılık bu firmalardan uzak kurumsal taşımayı kendine benimsemiş ve tamamen eğitimli kadrolarıyla bu işi yapmaktadır. Şehiriçi ofis taşıma ve şehirlerarası ofis taşıma hizmetlerini vermektedir.

 

Kurumsal Taşınma ve Profesyonel  hizmet veren Selanikli Ofis Taşımacılık firması sigortalı ve ambalajlı olmak üzere eğitimli personelleriyle 7/24 hizmetinizdedir. Ayrıca asansörlü nakliyat olarak da hizmet vermekteyiz.

 

Nakliyat şirketimize yedi yirmi dört (7/24) Türkiye’nin Her Yerinde 0216 496 70 71 ayrıca 0539 852 03 87 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz. mail adreslerimiz; bilgi@selaniklievdeneve.com ve emircan@selaniklievdeneve.com’ dur.

HEMEN ARAYIN ulusoy evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat